Охріменко Олена Володимирівна

Методичний офіс КЗ "Олександрівське НВО №2"

Заступник директора з навчальної роботи
Охріменко Олена Володимирівна

Написати листа

Правила сайту

1. Загальні положення

1.1. Редакція офіційного сайту Методичного офісу КЗ "Олександрівське НВО № 2" встановлює Правила користування сайтом і залишає за собою право вносити зміни до цих Правил.

1.2. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

1.3. Редакція сайту готова розглянути побажання і пропозиції будь-якого користувача офіційного сайту Методичного офісу КЗ "Олександрівське НВО № 2" щодо роботи ресурсу.

1.4. Сайт Методичного офісу КЗ "Олександрівське НВО № 2" – офіційний ресурс Комунального закладу  " Олександрівське навчально-виховне об'єднання №2 " Олександрівської районної ради Кіровоградської області, що містить інформацію  про  методичну роботу,  її структуру та раду, програму реалізації науково-методичної проблеми навчального закладу, роботу предметних кафедр та їх творчих груп, Школу становлення молодого вчителя,  організацію роботи з обдарованими дітьми, курсову перепідготовку та атестацію педпрацівників, їх самоосвітньою діяльність. Користувачем сайту є кожен, хто зайшов за адресою http://ohrimenko.at.ua.

2. Користування сайтом та передрук

2.1. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук матеріалів, розміщених на офіційному сайту Методичного офісу КЗ "Олександрівське НВО № 2", дозволяється тільки за умови посилання на ohrimenko.at.ua. Для інтернет-видань обов’язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в першому абзаці на конкретну новину чи матеріал.

2.2. Редакція сайту вітає використання і розповсюдження матеріалів, опублікованих на наших ресурсах. Ми також вітаємо розповсюдження інформації офіційного сайту на інших веб-сайтах.

2.3. Текст не можна змінювати без погодження з автором.

3. Заборонено

3.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України.

3.2. Прямі та непрямі образи будь-кого; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання. Нецензурні висловлювання.

3.3. Програмне втручання в роботу сайту – накручування рейтингу та інші маніпуляції з рейтингами сайту чи публікаціями.

4. Підсумкові положення

4.1. Правила набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.

4.2. З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту і розміщенням інформації на сайті, контактуйте з редакцією.