Охріменко Олена Володимирівна

Методичний офіс КЗ "Олександрівське НВО №2"

Заступник директора з навчальної роботи
Охріменко Олена Володимирівна

Написати листа

Фестиваль педагогічної майстерності


Торовик А. Ю. Конспект уроку з історії України в 11 класі на тему: "Революція на граніті. Спроба державного перевороту в СРСР"

03.04.2017 о 09:41 Фестиваль педагогічної майстерності

Охарактеризувати причини та особливості революції на граніті, визначити роль України у загальносоюзних суспільно-політичних процесах першої половини 1991 року, вплив спроби державного перевороту в СРСР на подальшу долю України;

Читати далі

Дзюба С.Д. Відкритий урок літературного читання у 2 класі на тему: "О.Олесь. Біга зайчик-скакунець. Порівняння прочитаних поезій"

03.04.2017 о 09:40 Фестиваль педагогічної майстерності

Формування навичок свідомого виразного читання, уміння орієнтуватися в тексті, передбачати, прогнозувати, порівнювати прочитані твори, робити висновки; розвивати зв’язне мовлення, пам'ять, увагу, творче мислення; виховувати почуття дбайливого ставлення до природи.

Читати далі

Гуня Н. Г. Відкритий урок у 1 класі. Українська мова. Навчання грамоти

03.04.2017 о 09:37 Фестиваль педагогічної майстерності

Вивчити букву «ч»; вчити правильно артикулювати звук[ч]; формувати в учнів уміння читати слова з вивченою буквою; поповнити словниковий запас першокласників словами «печеричка», «чебрець», «порічки»; виховувати бережливе ставлення до природи.

Читати далі

Якимчук Л.О. Конспект уроку з фізики у 8 класі на тему: "Електричні явища. Електричний струм"

03.04.2017 о 09:21 Фестиваль педагогічної майстерності

Сьогодні нам поталанило знову зустрітися і протягом уроку ми здійснимо подорож по країні "Електрика", поспілкуємося на фізичну тематику під гаслом: "Знання добуваються в процесі мислення".

Читати далі